درمان ریزش مو و رشد مجدد مو

مقالاتدرمان ریزش مو و رشد مجدد مو

درمان قطعی ریزش مو
موثرترین داروی ریزش مو با مجوز وزارت بهداشت
ریزش مو بر خلاف تصور عده ای ارثی نیست، بلکه گرسنگی پیاز مو نسبت به ویتامین های B می باشد و این گرسنگی خود باعث جمع شدن چربی در اطراف پیاز مو است. یکی دیگر از عواملی که باعث ریزش مو می گردد کمبود گوگرد می باشد. این ماده معدنی جزو ترکیبات مو می باشد و در انواع پیازهای خوراکی مثل پیاز نرگس، پیاز عنصل و همچنین در انواع سبزی ها مثل تره، سیر و موسیر به وفور یافت می شود. موضوع دیگری که در ریختن موی سر موثر است کندی جریان خون در زیر پوست سر است. برای تحریک جریان خون در زیر پوست سر می توان از عواملی که پوست را تحریک می کنند، استفاده نمود تا از ریزش موهای خود جلوگیری نمایید. یکی از راه ها، به جریان انداختن خون در سر و تنفس موهاست به شرط اینکه صابون و شامپویی را که به کار می برید قلیایی نباشد. بنابراین راه هایی را که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم تا بدان وسیله از ریزش موی خود جلوگیری نمایید از قرار زیر است: شستن مو با ماست و آب ماست از ریزش مو جلوگیری می کند. یک عدد خیار بزرگ که کاملا رسیده و زرد شده است را از وسط به دو نیم کنید و لابه لای گوشت و تخم آن مقداری جو بریزید . پس از چند روز جو از آب خیار استفاده کرده و جوانه می زند و پس از مدتی خشک می شود. حالا آنرا کوبیده و مخلوط با حنا یا ماست به سر ببندید . برگ های گزنه و پیاز را کاملا ریز کرده  و به مدت یک الی دو هفته آن را در محیط گرم نگهداری کنید.سپس  آنرا صاف کرده و موقع نیاز پوست سر را با آن ماساژ دهید. بعد از گذشت ۲ هفته خواهید دید که ریزش موی شما چقدر کاهش یافته است. روش دیگر مقدار کمی سیر را رنده کنید و بعد به آن مقداری عسل اضافه کنید و خوب مخلوط کنید این مایع را به کف سر خود بمالید و پس از گذشت ۲ ساعت موهای خود را خوب بشویید . گیاهیان دیگری هم وجود دارد که بسیارمفید بوده و استفاده از آنها علاوه برثمربخشی سریع بسیار راحت هستند.

گیاهان موثر در ریزش و رشد مو عبارتند از : برگ مورد , گل ریواس , کتیرا , سدر , شلتوک , سلق , اسپند , شاتره , کنجد , بادام تلخ , سیاه دانه و جنسینگ بذر کتان امله وغیره

امیلا موثرترین داروی ریزش مو با مجوز وزارت بهداشت

فرستادن پیام ...
تماس با کارشناسان فروش از طریق واتساپ
با سلام، به پشتیبانی شرکت عطارد سبز خوش آمدید، در حال حاضر با کارشناسان ما در ارتباط هستید ... در صورت تمایل پیام بفرستید.