در ارتباط باشید

آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما هستیم

فروشگاه دمنوش عطارد سبز

متداول‌ترین روش مصرف گیاهان دارویی، دمنوش است که سبب آزاد شدن مواد معطر و عصاره‌ی گیاهان شده و راهی بسیار آسان برای استفاده از گیاهان دارویی است. استفاده از دمنوش قدمت بسیار دارد، حتی بقراط و جالینوس نیز مطالبی در اهمیت استفاده از آنها نوشته‌اند. در ایران نیز مصرف دمنوش، همانند یک سنت موردتوجه است. این روند سبب به‌کارگیری علم نوین در کشت صنعتی گیاهان دارویی شده است. گروه تولیدی ساتیار کشت سبز با نام تجاری “عطارد سبز” با تکیه‌بر دانش علمی و فنی درزمینه کشت و فرآوری گیاهان دارویی به‌صورت کاملاً ارگانیک، انواع دمنوش های گیاهی از مرغوب‌ترین گیاهان تولیدشده در بهترین مزارع کشور را بدون هیچ‌گونه اسانس و مواد افزودنی شیمیایی و با بهره‌گیری از آزمایشگاه‌های مجهز، به‌صورت بهداشتی بسته‌بندی و عرضه می‌کند. تولیدکنندگان این شرکت تخصص و کیفیت را درزمینه کشت و فرآوری گیاهان دارویی اساس کار خود قرار داده و سعی دارد با ارائه محصولات باکیفیت، سلامت را برای همگان به ارمغان بیاورد.

تماس با عطارد سبز

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره قبل از خرید، سفارش عمده محصولات یا اخذ نمایندگی فروش، با همکاران ما در عطارد سبز تماس بگیرید.

طب سنتی، درمان را با تجویز گیاهان دارویی شروع کرده است، روشی که تاکنون مؤثر بوده. متداول‌ترین روش مصرف گیاهان دارویی به‌صورت دمنوش است، راهی بسیار آسان. استفاده از دمنوش قدمت بالایی دارد، که حتی بقراط و جالینوس نیز مطالبی در اهمیت استفاده از آنها نوشته‌اند.

عطارد سبز با تکیه‌بر دانش علمی در کشت و فرآوری گیاهان دارویی ارگانیک و آزمایشگاه مجهز جهت رسیدن به بهترین طعم و مزه، بدون اسانس و افزودنی و نهایتاً استفاده از تکنولوژی در بسته‌بندی بهداشتی دمنوش‌های گیاهی، کیفیت محصول نهایی را تضمین می‌کند.

بله. عطارد سبز، آماده همکاری با عطاری‌ها،داروخانه‌ها، سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و همکاران و سایت‌های مرتبط است.

بله. جهت سفارش عمده و استعلام قیمت با همکاران ما در واحد فروش عطارد سبز تماس بگیرید.

جهت همکاری و اسخدام در عطارد سبز، لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل Info@AtarodSabz.Com ارسال کنید تا همکاران ما جهت هماهنگی‌های بعدی با شما تماس بگیرند.

فرستادن پیام ...
تماس با کارشناسان فروش از طریق واتساپ
با سلام، به پشتیبانی شرکت عطارد سبز خوش آمدید، در حال حاضر با کارشناسان ما در ارتباط هستید ... در صورت تمایل پیام بفرستید.